Apsauginiai iPhone stikliukai – 0,3 mm, 9H kietumas, 2.5D radianas 1090
variable

5.00€

  • Apsauginiai iPhone stikliukai – 0,3 mm, 9H kietumas, 2.5D radianas
  • Screen-Protector-Film-Front-Premium-Tempered-Protective-Glass-For-apple-iphone-4-4s-5-5s-SE
  • Screen-Protector-Film-Front-Premium-Tempered-Protective-Glass-For-apple-iphone-4-4s-5-5s-SE (2)
  • Screen-Protector-Film-Front-Premium-Tempered-Protective-Glass-For-apple-iphone-4-4s-5-5s-SE (1)

Reikia pagalbos rankos?

Jei reikia pagalbos išsirenkant prekę, arba turite kitokių klausimų, galite parašyti mums puslapio apačioje, arba skambinti telefonu +370 697 41234

Apsauginiai iPhone stikliukai – 0,3 mm, 9H kietumas, 2.5D radianas

Apsauginiai stikliukai super atsparūs įbrėžimams, skilimams, dėvėjimuisi, atsparus vandeniui. Kljuojant stiklą prie iPhone ekrano, lengvai pasišalina oro burbuliukai. Didelis jautrumas ekrano lietimui. Plonytis, tik 0,3 mm, 9H kietumas, 2.5D radianas. Į pakuotę įeina specialios servetėlės ekranui ir dulkėms nuo jo nuvalyti.

Išvalyti pasirinkimą
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija
  • Atsiliepimai (0)

Telefonus nešiojamės beveik visur ir visada, todėl nieko keisto, jų paviršius susibraižo ir nusitrina labai greitai. Dirbame, sportuojame ar ilsimės – esame pripratę būti pasiekiami bet kurią akimirką. Telefoną naudojame įvairiomis sąlygomis, kartais netgi ekstremaliomis. Paplūdimyje, automobilio daiktadėžėje, kišenėje, rankinėje su kitais daiktais telefono ekranas be apsaugančio stikliuko susibraižys nepataisomai. Subraižytas ekranas atrodys labai nepatraukliai, vaizdą įžiūrėti bus sunku. Užklijavus ekrano stikliuką šios problemos taps nebaisios. Galėsite telefoną valdyti net ir nešvariais pirštais, nieko blogo ekranui neatsitiks. Ekrano stikliukas tai lyg antra oda įrenginiui, sveria tik kelis gramus, netrukdo vaizdui ir valdymui, o nelaimės atveju gali išgelbėti jus nuo brangaus telefono remonto. Mums patinka iPhone telefonai ir mes norime, kad jūsų telefonas kuo ilgiau jums tarnautų ir atrodytų nepriekaištingai. Jei nesate tikri, koks dėkliukas tinka jūsų telefonui, paskambinkite mums arba parašykite laišką. Mielai patarsime ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Modeliui:

iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus/6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus / 8 Plus, iPhone 7/8

Atsiliepimai

There are no reviews yet, would you like to submit yours?